Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intretinere echipament informatic,suport tehnic

Număr anunț
DA22252876
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL DE ISTORIE NATURALA GRIGORE ANTIPA (CUI RO29446657)
Furnizor / câștigător
ŞOFRON GEORGE RĂZVAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 35392276)
Cod CPV
50323100-6 · Servicii de intretinere a perifericelor informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.734 RON
Valoare atribuită
5.734 RON
Data publicării
21.01.2019 10:29
Termen limită
26.01.2019 17:00
Data finalizării
21.01.2019 18:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.734 RON

din 5.734 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.