Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ARNETIN 50MG/2ML*5AMP - RANITIDINUM,CLORURA DE SODIU 0,9% 10FL* 500ML STADA - NATRII CHLORIDUM
- Număr anunț
- DA21406774
- Autoritate contractantă
- SPITALUL GENERAL CAI FERATE DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4337395)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
- Cod CPV
- 33610000-9 · Medicamente pentru tractul digestiv si metabolism (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.470,52 RON
- Valoare atribuită
- 4.470,52 RON
- Data publicării
- 08.10.2018 09:51
- Termen limită
- 14.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.10.2018 10:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.470,52 RON
din 4.470,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro