Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Achiziţie 25 bonuri valorice carburant auto cu valoarea de 30 lei/buc
- Număr anunț
- DA22241137
- Autoritate contractantă
- Direcția Generală de Asistență Socială Craiova (CUI 36884072)
- Furnizor / câștigător
- OK BOBO (CUI RO15138150)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 630,25 RON
- Valoare finală
- 630,25 RON
- Data publicării
- 17.01.2019 15:13
- Data finalizării
- 21.01.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.