Ofertă refuzată Cumpărare directă

Benzina EUROLUK 95

Număr anunț
DA22228950
Autoritate contractantă
COMUNA CERBAL (PRIMARIA COMUNEI CERBAL) (CUI 4779605)
Furnizor / câștigător
LUKOIL ROMANIA SRL (CUI RO10547022)
Cod CPV
09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.250 RON
Valoare finală
4.250 RON
Data publicării
16.01.2019 11:23
Termen limită
21.01.2019 17:00
Data finalizării
21.01.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.