Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ti-Cron, fir sutura neresorbabil din poliester, multifilament, Nr. 2/0, ac rotund, curbura 1/2

Număr anunț
DA22256201
Autoritate contractantă
SC. SANADOR SRL (CUI 12530000)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
33141125-2 · Material pentru suturi chirurgicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.045,60 RON
Valoare atribuită
3.045,60 RON
Data publicării
21.01.2019 13:04
Termen limită
26.01.2019 17:00
Data finalizării
21.01.2019 15:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.045,60 RON

din 3.045,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.