Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Recoltoare urina sterile,Apasatoare limba sterile /Spatule (cut. x 100 buc) import Italia
- Număr anunț
- DA22255887
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA SLATINA (CUI 4394927)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA BRIO MEDICAL SRL (CUI RO15788340)
- Cod CPV
- 33141600-6 · Recipiente si pungi de recoltare, drenaj si truse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.198,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.478,50 RON
- Data publicării
- 21.01.2019 12:49
- Termen limită
- 26.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.01.2019 15:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.478,50 RON
din 2.198,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro