Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asigurari medicale de calatorie

Număr anunț
DA22255664
Autoritate contractantă
TEATRUL EVREIESC DE STAT (CUI 4192979)
Furnizor / câștigător
URGENT SERV (CUI 35157106)
Cod CPV
60140000-1 · Transport de pasageri ocazional (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133,71 RON
Valoare atribuită
133,71 RON
Data publicării
21.01.2019 12:38
Termen limită
26.01.2019 17:00
Data finalizării
21.01.2019 12:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133,71 RON

din 133,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.