Ofertă acceptată Cumpărare directă

Macara hidraulica BUFER, model LFT-XS

Număr anunț
DA22255447
Autoritate contractantă
R2981780 Statiunea de Cercetare - Dezvoltare pentru Pomicultura Constanta
Furnizor / câștigător
CEREAL TOP EXPRES SRL (CUI RO36829280)
Cod CPV
42414100-2 · Macarale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.439,50 RON
Valoare atribuită
8.439,50 RON
Data publicării
21.01.2019 12:26
Termen limită
26.01.2019 17:00
Data finalizării
21.01.2019 12:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.439,50 RON

din 8.439,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.