Ofertă acceptată Cumpărare directă

SPUMA PAR WELLA-FLEX EXTRA STRONG 200 ml

Număr anunț
DA22255334
Autoritate contractantă
Teatrul Mic (CUI 4267036)
Furnizor / câștigător
SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
Cod CPV
33711400-1 · Produse cosmetice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
129,90 RON
Valoare atribuită
129,90 RON
Data publicării
21.01.2019 12:22
Termen limită
26.01.2019 17:00
Data finalizării
21.01.2019 12:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

129,90 RON

din 129,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.