Ofertă refuzată Cumpărare directă

DISPOZITIV LAVAJ BRONSIC 80 ML

Număr anunț
DA22253605
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA "SF. PANTELIMON" FOCSANI (CUI 4350505)
Furnizor / câștigător
M-G EXIM ROMITALIA SRL (CUI RO10363240)
Cod CPV
33141642-2 · Accesorii de drenaj (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.000 RON
Valoare finală
7.500 RON
Data publicării
21.01.2019 11:02
Termen limită
26.01.2019 17:00
Data finalizării
21.01.2019 11:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.