Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SOLUTIE AURICULARA CU CLORAMFENICOL SI FLUOCINOLON X 1 SOL. AURICULARA FARA CONCENTRATIE BIOFARM S.A
- Număr anunț
- DA22345576
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dr. Gheorghe Marinescu" Tarnaveni (CUI 4322386)
- Furnizor / câștigător
- MEDIMFARM SA (CUI RO1359259)
- Cod CPV
- 33662000-8 · Medicamente pentru organele senzoriale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13 RON
- Valoare atribuită
- 13 RON
- Data publicării
- 05.02.2019 12:39
- Termen limită
- 10.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.02.2019 14:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13 RON
din 13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro