Ofertă acceptată Cumpărare directă

XILINA 10 mg/ml (C01BB01) X 5 SOL. INJ. 10 mg/ml ZENTIVA SA

Număr anunț
DA22344822
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
MEDIMFARM SA (CUI RO1359259)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
662,25 RON
Valoare atribuită
662,25 RON
Data publicării
05.02.2019 12:03
Termen limită
10.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 12:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

662,25 RON

din 662,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.