Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acumulator etans cu plumb 12V 12Ah Well

Număr anunț
DA22245638
Autoritate contractantă
CNCIR - COMPANIA NATIONALA PENTRU CONTROLUL CAZANELOR, INSTALATIILOR DE RIDICAT SI RECIPIENTELOR SUB PRESIUNE S.A. (CUI 27787860)
Furnizor / câștigător
DUMCO ELECTRIC SRL (CUI RO1317881)
Cod CPV
31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
18.01.2019 11:19
Termen limită
26.01.2019 17:00
Data finalizării
21.01.2019 16:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.