Ofertă acceptată
Cumpărare directă
GRUPE SANGUINE - Anti-A B AB D(Rh) + Rh Negativ Control-seruri hemotest - Lorne Laboratories
- Număr anunț
- DA22343562
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
- Furnizor / câștigător
- BALMED SRL (CUI RO4281740)
- Cod CPV
- 33696100-6 · Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 228 RON
- Valoare atribuită
- 228 RON
- Data publicării
- 05.02.2019 10:57
- Termen limită
- 10.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.02.2019 11:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
228 RON
din 228 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro