Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Colistina 1.000.000UI pulb.sol.inj/perf*10fl ANT (COLISTINUM)-184564399
- Număr anunț
- DA22343242
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33651300-1 · Antimicobacteriacee (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.516 RON
- Valoare atribuită
- 1.516 RON
- Data publicării
- 05.02.2019 10:40
- Termen limită
- 10.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.02.2019 12:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.516 RON
din 1.516 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro