Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 30,4% sub estimat
reactivi pt analizorul AIA 360
- Număr anunț
- DA22342607
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC VALENII DE MUNTE (CUI 2844200)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.224 RON
- Valoare atribuită
- 25.913 RON 30,4% sub estimat
- Data publicării
- 05.02.2019 10:07
- Termen limită
- 10.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.02.2019 13:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
25.913 RON
din 37.224 RON estimat
30,4%
Adjudecat la 69,6% din estimat · economie 11.311 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.