Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ARGININA-SORBITOL SOL.PERF. 12FL *250ML
- Număr anunț
- DA22342104
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Salonta (CUI 4287947)
- Furnizor / câștigător
- DIRECT PHARMA LOGISTICS SRL (CUI RO31647962)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 110,42 RON
- Valoare atribuită
- 110,42 RON
- Data publicării
- 05.02.2019 09:43
- Termen limită
- 10.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.02.2019 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
110,42 RON
din 110,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro