Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,9% sub estimat
Legume fructe zarzavaturi
- Număr anunț
- SCN1041209
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI ARAD (CUI 17090393)
- Furnizor / câștigător
- ROMICS SRL (CUI 3286722)
- Cod CPV
- 03220000-9 · Legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 351.171,85 RON
- Valoare atribuită
- 344.344,26 RON 1,9% sub estimat
- Data publicării
- 08.04.2019 09:05
- Anunț de atribuire
- SCNA1018145
- Termen limită
- 16.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1045121
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini legume fructe.pdf.p7s
- FisaDate_DF1045121.pdf
- formulare.rtf.p7s
- instructiuni pt ofertanti.docx.p7s
- model acord cadru+co.subs..rtf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMICS SRL CUI RO 3286722
Oferta 2
Individuala
Ofertant
LECONFEX SRL CUI RO 2092175
Valoare atribuită
344.344,26 RON
din 351.171,85 RON estimat
1,9%
Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 6.827,59 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.