Ofertă refuzată Cumpărare directă

PACHET BIROTICA 1211

Număr anunț
DA21718632
Autoritate contractantă
DIRECTIA PENTRU AGRICULTURA JUDETEANA BRASOV (CUI 37419432)
Furnizor / câștigător
VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
764,40 RON
Valoare finală
764,40 RON
Data publicării
12.11.2018 13:21
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
17.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.