Ofertă refuzată Cumpărare directă

Hartie xerox 80g/mp,500 coli A4 HP

Număr anunț
DA21713957
Autoritate contractantă
COMUNA SOHATU (PRIMARIA COMUNEI SOHATU) (CUI 4445214)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
30197644-2 · Hartie xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
142,90 RON
Valoare finală
142,90 RON
Data publicării
12.11.2018 10:48
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
17.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.