Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARNATI DE CASA AFUMATI, COSTITA AFUMATA, SALAM DE PORC, PARIZER TOP PORC, CARNE TOCATA AMESTEC.

Număr anunț
DA22254091
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DORNA CANDRENILOR (CUI 6631434)
Furnizor / câștigător
FERMA ZOOTEHNICA SRL (CUI RO4949971)
Cod CPV
15131130-5 · Carnati (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
248,40 RON
Valoare atribuită
248,40 RON
Data publicării
21.01.2019 11:25
Termen limită
26.01.2019 17:00
Data finalizării
21.01.2019 12:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

248,40 RON

din 248,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.