Ofertă refuzată Cumpărare directă

CARTUS CERNEALA HP45XL BLACK

Număr anunț
DA21673904
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
Furnizor / câștigător
HI-TECH COMPUTERS SRL (CUI 6146251)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
413 RON
Valoare finală
413 RON
Data publicării
07.11.2018 09:06
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
17.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.