Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CONTROLLER PTZ CF.ANUNT ADV 1046427
- Număr anunț
- DA21773301
- Autoritate contractantă
- U.M. 0451 Deva (CUI 4634493)
- Furnizor / câștigător
- HELION S.A. (CUI RO26471400)
- Cod CPV
- 31682210-5 · Instrumente si echipament de comanda (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.299 RON
- Valoare atribuită
- 3.299 RON
- Data publicării
- 16.11.2018 13:48
- Termen limită
- 21.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.11.2018 14:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.299 RON
din 3.299 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro