Ofertă acceptată Cumpărare directă

PULPE PUI SUPERIOARE DEZOSATE FARA PIELE REF

Număr anunț
DA22250575
Autoritate contractantă
CENTRUL FINANCIAR GRADINITA NR. 28 PLOIESTI (CUI 14374579)
Furnizor / câștigător
PION IMPEX SRL (CUI RO6697870)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
353,32 RON
Valoare atribuită
353,32 RON
Data publicării
21.01.2019 07:38
Termen limită
26.01.2019 17:00
Data finalizării
21.01.2019 11:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

353,32 RON

din 353,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.