Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bilete de avion, cazare si asigurare Florenta

Număr anunț
DA21772344
Autoritate contractantă
Academia de Stiinte Agricole si Silvice "Gheorghe Ionescu-Sisesti (CUI 8313127)
Furnizor / câștigător
GTS international Romania SRL (CUI RO15226775)
Cod CPV
66512220-0 · Servicii de asigurare medicala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.134 RON
Valoare atribuită
6.134 RON
Data publicării
16.11.2018 13:08
Termen limită
21.11.2018 17:00
Data finalizării
16.11.2018 13:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.134 RON

din 6.134 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.