Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie materiale de curatenie

Număr anunț
DA21414653
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ORAS BAILE GOVORA (CUI 2574077)
Furnizor / câștigător
OBIECTE SANITARE SRL (CUI RO12259956)
Cod CPV
33711110-1 · Deodorante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.541,72 RON
Valoare atribuită
1.541,72 RON
Data publicării
08.10.2018 14:44
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
09.10.2018 13:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.541,72 RON

din 1.541,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.