Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,4% sub estimat
LAMOTRIX 100 mg X 30 COMPR.
- Număr anunț
- DA22337873
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Neurologie si Boli Neurovasculare (CUI 7548010)
- Furnizor / câștigător
- MEDIMFARM SA (CUI RO1359259)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 103,40 RON
- Valoare atribuită
- 102,95 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 04.02.2019 13:32
- Termen limită
- 10.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.02.2019 13:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
102,95 RON
din 103,40 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 0,45 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.