Ofertă refuzată Cumpărare directă

furnizare materiale igienico-sanitare pentru beneficiari cf anunt ADV10344250

Număr anunț
DA21306032
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI (CUI 9641718)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
33711000-7 · Parfumuri si produse de toaleta (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.033 RON
Valoare finală
5.033 RON
Data publicării
26.09.2018 10:28
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
09.10.2018 13:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.