Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bancheta de asteptare cu 4 locuri fara delimitare

Număr anunț
DA21424588
Autoritate contractantă
COMUNA HOMOCEA (CUI 4350688)
Furnizor / câștigător
ELECTROSERVICE 2002 SRL (CUI RO14900860)
Cod CPV
34928000-8 · Mobilier rutier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.516,11 RON
Valoare atribuită
1.516,11 RON
Data publicării
09.10.2018 13:16
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
09.10.2018 15:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.516,11 RON

din 1.516,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.