Ofertă acceptată Cumpărare directă

Paine si produse patiserie

Număr anunț
DA22252680
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT RAZA DE SOARE (CUI 29361992)
Furnizor / câștigător
STANDARD MONDOPAN GROUP S.R.L. (CUI RO17418866)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
198,80 RON
Valoare atribuită
204,30 RON
Data publicării
21.01.2019 10:20
Termen limită
26.01.2019 17:00
Data finalizării
21.01.2019 15:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

204,30 RON

din 198,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.