Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de autorizare centrala termica ATMOS -DC 50 S
- Număr anunț
- DA22255226
- Autoritate contractantă
- COMUNA CIOCHINA (CUI 4231830)
- Furnizor / câștigător
- COMFRIG SRL (CUI RO3353619)
- Cod CPV
- 71631000-0 · Servicii de inspectie tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 228,83 RON
- Valoare atribuită
- 228,83 RON
- Data publicării
- 21.01.2019 12:17
- Termen limită
- 26.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.01.2019 13:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
228,83 RON
din 228,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro