Ofertă acceptată Cumpărare directă

Solenoid electromotor Cargo pentru MAZ107

Număr anunț
DA22253541
Autoritate contractantă
/ J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
Furnizor / câștigător
EUROPARTS SERVICES SRL (CUI RO14686414)
Cod CPV
31670000-3 · Piese electrice pentru masini sau pentru aparate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.750 RON
Valoare atribuită
3.750 RON
Data publicării
21.01.2019 10:59
Termen limită
26.01.2019 17:00
Data finalizării
21.01.2019 11:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.750 RON

din 3.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.