Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ulei transmisie T75

Număr anunț
DA22251865
Autoritate contractantă
COLECTARE DESEURI MOGOSOAIA SRL (CUI 27307997)
Furnizor / câștigător
AGRO BEST AD SRL (CUI RO17953389)
Cod CPV
16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
392 RON
Valoare atribuită
392 RON
Data publicării
21.01.2019 09:41
Termen limită
26.01.2019 17:00
Data finalizării
21.01.2019 10:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

392 RON

din 392 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.