Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,1% sub estimat
Autobasculanta
- Număr anunț
- CN1011293
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 2 (CUI 4266260)
- Furnizor / câștigător
- EUROSPEED SRL (CUI 13069275)
- Cod CPV
- 34142300-7 · Autobasculante (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.092.436,98 RON
- Valoare atribuită
- 938.600 RON 14,1% sub estimat
- Data publicării
- 17.05.2019 01:39
- Anunț de atribuire
- CAN1022992
- Termen limită
- 24.06.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 095-228901
- Documentație de atribuire
- DF1047992
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Autobasculanta.pdf.p7m
- FisaDate_DF1047992.pdf
- Formulare Autobasculanta.doc.p7m
- Model contract furnizare Autobasculanta.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROSPEED SRL CUI 13069275
Valoare atribuită
938.600 RON
din 1.092.436,98 RON estimat
14,1%
Adjudecat la 85,9% din estimat · economie 153.836,98 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.