Atribuită
Anunț de participare
Furnizare buldoexcavator în cadrul investiției „ACHIZIȚIONARE BULDOEXCAVATOR ÎN COMUNA COJOCNA, JUDEȚUL CLUJ”
- Număr anunț
- SCN1041206
- Autoritate contractantă
- Comuna Cojocna (Consiliul Local Cojocna) (CUI 5022204)
- Furnizor / câștigător
- BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
- Cod CPV
- 43212000-2 · Buldozere cu lame orientabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 347.524,10 RON
- Valoare atribuită
- 347.500 RON
- Data publicării
- 08.04.2019 09:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1018275
- Termen limită
- 22.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1045068
Documente
Documentația de atribuire
- 13 Formulare vers. 02 clean-semnat.doc.p7s
- 14 Clauze contractuale-semnat.doc.p7s
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1045068.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
BERGERAT MONNOYEUR SRL CUI 11359868
Valoare atribuită
347.500 RON
din 347.524,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro