Atribuită Anunț de participare

Proiectarea si executia lucrarilor pentru obiectivul de investitii „Pietonalizare zona Libertatii din Municipiul Oradea” 4230487/2019/45

Număr anunț
CN1011294
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
Furnizor / câștigător
FLODOR TRANSCOM SRL (CUI 5226824)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.175.977,95 RON
Valoare atribuită
9.697.747,42 RON
Data publicării
14.05.2019 09:36
Anunț de atribuire
CAN1023883
Termen limită
18.06.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1048211

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
FLODOR TRANSCOM SRL CUI RO 5226824
Asociați 1

Valoare atribuită

9.697.747,42 RON

din 8.175.977,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.