Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 35,6% sub estimat
Furnizare de carburant (motorină) EURO 5 pentru mijloacele de transport aflate în dotarea Gărzii Forestiere Suceava la stația furnizorului pe bază de card
- Număr anunț
- SCN1041198
- Autoritate contractantă
- GARDA FORESTIERA SUCEAVA (CUI 16376339)
- Furnizor / câștigător
- ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 252.100,80 RON
- Valoare atribuită
- 162.283,51 RON 35,6% sub estimat
- Data publicării
- 08.04.2019 08:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1016453
- Termen limită
- 19.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1045120
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini furnizare motorina 2019 FINAL.pdf.p7s
- CONTRACT DE FURNIZARE - CONFORM ORDINULUI 1017-2019.doc.p7s
- FisaDate_DF1045120.pdf
- Instructiuni ofertanti .pdf.p7s
- Model Formulare PS Motorina 2019 - FINAL.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Oferta 3
Individuala
Ofertant
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Valoare atribuită
162.283,51 RON
din 252.100,80 RON estimat
35,6%
Adjudecat la 64,4% din estimat · economie 89.817,29 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.