Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 10,0% sub estimat

HARTIE COPIATOR A4 500COLI/TOP

Număr anunț
DA22255571
Autoritate contractantă
Spital Pneumoftiziologie Izvoru (CUI 4352638)
Furnizor / câștigător
ECHO PLUS SRL (CUI RO18957613)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
572,40 RON
Valoare atribuită
515,20 RON 10,0% sub estimat
Data publicării
21.01.2019 12:33
Termen limită
26.01.2019 17:00
Data finalizării
21.01.2019 13:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

515,20 RON

din 572,40 RON estimat 10,0%

Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 57,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.