Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie birotica pentru Municipiul Turda - Serviciul S.P.C.L.E.P.
- Număr anunț
- DA22254559
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL TURDA (CUI 4378930)
- Furnizor / câștigător
- SUPREMOFFICE SRL (CUI RO15241139)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.190,66 RON
- Valoare atribuită
- 1.190,66 RON
- Data publicării
- 21.01.2019 11:46
- Termen limită
- 26.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.01.2019 12:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.190,66 RON
din 1.190,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro