Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Anvelopa BRIDGESTONE 1. 225/65R16C 112/110R BLIZZAK W810 8PR MS 3PMSF
- Număr anunț
- DA21111182
- Autoritate contractantă
- COMUNA MARASU (CUI 4342685)
- Furnizor / câștigător
- EUROSPEED SRL (CUI 13069275)
- Cod CPV
- 34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.158 RON
- Valoare finală
- 2.158 RON
- Data publicării
- 31.08.2018 12:19
- Termen limită
- 14.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.10.2018 13:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.