Ofertă refuzată Cumpărare directă

Anvelopa BRIDGESTONE 2. 225/75R16C 121/120R BLIZZAK W810 8PR MS 3PMSF

Număr anunț
DA21111102
Autoritate contractantă
COMUNA MARASU (CUI 4342685)
Furnizor / câștigător
EUROSPEED SRL (CUI 13069275)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.332,76 RON
Valoare finală
3.332,76 RON
Data publicării
31.08.2018 12:15
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
09.10.2018 13:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.