Ofertă refuzată Cumpărare directă

Diverse materiale de constructii

Număr anunț
DA22229299
Autoritate contractantă
COMUNA MIRASLAU (CUI 4562214)
Furnizor / câștigător
CASA HAŢEGAN S.R.L. (CUI 30640389)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
188,79 RON
Valoare finală
188,79 RON
Data publicării
16.01.2019 11:42
Termen limită
21.01.2019 17:00
Data finalizării
21.01.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.