Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VARZA PT SARMALE 400 KG*2.76 LEI, CARTOFI ALBI 1000 KG 1.83 LEI, CEAPA ALBA 150*2.75, MORCOVI 200 KG
- Număr anunț
- DA22257255
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
- Furnizor / câștigător
- RUBINRO COM SERV SRL (CUI RO5773783)
- Cod CPV
- 03220000-9 · Legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.988,25 RON
- Valoare atribuită
- 3.988,25 RON
- Data publicării
- 21.01.2019 13:53
- Termen limită
- 26.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.01.2019 14:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.988,25 RON
din 3.988,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro