Ofertă acceptată Cumpărare directă

HYDROCORTISONUM / Hidrocortizon Zentiva 19,6 mg / 5 ml x 5 fiole x 1 ml sol. inj. + 5 fiole x 4 ml s

Număr anunț
DA22247418
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC JIBOU DR. TRAIAN HERTA (CUI 4494934)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
Cod CPV
33642200-4 · Corticosteroizi pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.234 RON
Valoare atribuită
9.930 RON
Data publicării
18.01.2019 12:49
Termen limită
23.01.2019 17:00
Data finalizării
21.01.2019 10:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.930 RON

din 9.234 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.