Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE SERVICE SI MENTENANTA A ECHIPAMENTELOR DE TELEFONIE

Număr anunț
DA22344367
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL GIURGIU (CUI 4852455)
Furnizor / câștigător
J.T. SRL (CUI 1287683)
Cod CPV
50334100-6 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de telefonie prin fir (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.064 RON
Valoare atribuită
8.064 RON
Data publicării
05.02.2019 11:36
Termen limită
10.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.064 RON

din 8.064 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.