Ofertă refuzată Cumpărare directă

Publicare anunt in cotidian national - Romania Libera/Adevarul/Evenimentul zilei

Număr anunț
DA22343867
Autoritate contractantă
Comuna Slatioara (CUI 2541517)
Furnizor / câștigător
OFICIAL PRESS SRL (CUI RO34336600)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
229,25 RON
Valoare finală
229,25 RON
Data publicării
05.02.2019 11:11
Termen limită
10.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 11:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.