Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achizitionare materiale sanitare
- Număr anunț
- DA22235926
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
- Furnizor / câștigător
- DUMIDET ACTIV SRL (CUI RO36321567)
- Cod CPV
- 42132200-5 · Piese pentru robinete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 159,99 RON
- Valoare atribuită
- 159,99 RON
- Data publicării
- 17.01.2019 10:25
- Termen limită
- 22.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.01.2019 15:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
159,99 RON
din 159,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro