Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale curatenie

Număr anunț
DA22255968
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA SALAJ (CUI 4494756)
Furnizor / câștigător
ZAMFIRA COM SRL (CUI 9408942)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
704,07 RON
Valoare atribuită
704,07 RON
Data publicării
21.01.2019 12:53
Termen limită
26.01.2019 17:00
Data finalizării
21.01.2019 14:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

704,07 RON

din 704,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.