Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de administrare, actualizare si gazduire domeniu web si baza de date web si Mentenanta IT
- Număr anunț
- DA22252999
- Autoritate contractantă
- Institutul de Stat pentru Testarea si Inregistrarea Soiurilor (CUI 4192880)
- Furnizor / câștigător
- NARIN ADVERTISING & CONSULTING SRL (CUI RO22404336)
- Cod CPV
- 72415000-2 · Servicii de gazduire pentru operarea de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 52.800 RON
- Valoare atribuită
- 52.800 RON
- Data publicării
- 21.01.2019 10:35
- Termen limită
- 26.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.01.2019 10:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
52.800 RON
din 52.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro