Ofertă acceptată Cumpărare directă

Suport alimentar pentru prescolarii si elevii care frecventeaza Scoala Gimnaziala Ceatalchioi

Număr anunț
DA22251314
Autoritate contractantă
Comuna Ceatalchioi (Primaria Com Ceatalchioi) (CUI 4508746)
Furnizor / câștigător
PAIU & FRATELLI SRL (CUI RO20874706)
Cod CPV
55524000-9 · Servicii de catering pentru scoli (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.820,14 RON
Valoare atribuită
50.820,14 RON
Data publicării
21.01.2019 09:07
Termen limită
26.01.2019 17:00
Data finalizării
21.01.2019 11:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.820,14 RON

din 50.820,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.